Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нові спортивні нагороди

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту здобули нові спортивні нагороди.

Нещодавно у місті Києві проходили змагання на  Кубок України зі спортивної гімнастики. Студент 2 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Євген Юденков впевнено виконав вправи на усіх видах багатоборства  і став переможцем та отримав Кубок України 2017.  Також представник нашого університету Едуард Єрмаков став бронзовим призером  у багатоборстві, а у окремих видах завоював ще 2 срібні медалі у вправах на кільцях та на брусах.

Водночас з Кубком України відбулася ХІІІ літня Універсіада України зі спортивної гімнастики. Наші студенти Євген Юденков, Едуард Єрмаков, Владислав Коцюбан та Олексій Робу гідно представили наш університет та вибороли друге місце у командному заліку, поступившись тільки Київському національному університету фізичного виховання і спорту України.

В особистому заліку відзначився Євген Юденков, який став абсолютним чемпіоном Універсіади, а Едуард Єрмаков отримав срібну нагороду у багатоборстві.

В окремих видах змагань Євген Юденков отримав золоту  нагороду у вправах на брусах, 3 срібні медалі (у вільних вправах, вправах на кільцях та вправах на перекладині ), а також бронзову медаль у вправах на коні.

Едуард Єрмаков отримав срібну медаль у вправах на брусах та  бронзову медаль вправах на кільцях.

В опорному стрибку срібну нагороду отримав гімнаст з нашого університету Владислав Коцюбан.

Загалом наші студенти на ХІІІ літній Універсіаді України завоювали 2 золоті, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

За результатами виступів Євген Юденков та Едуард Єрмаков отримали право участі у ХХІХ літній Всесвітній Універсіаді  у м. Тайпей у складі збірної команди України.

Вітаємо  наших спортсменів і бажаємо подальших успіхів у міжнародних змаганнях!

За інформацією ННІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019