Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

А ми зустрілися і вчилися!

Попри скрутні часи, війну, евакуацію, ми зустрілися і вчилися, ми – разом!

Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє студентське життя. Серед таких спогадів буде і цей рік навчання.

З 16 по 21 лютого на базі Старобільського факультету в Інституті культури і мистецтв пройшла друга сесія стаціонарних занять, на які прибули студенти 1-4 курсів спеціальностей «Культурологія», «Кіно- та телемистецтво». Тиждень студенти мали змогу прослухати лекції доцента кафедри Царьової І.В. (в.о.завідувача кафедри культурології, кіно- та телемистецтва), доцента Лісневської А.Л., попрацювати над практичними заняттями разом з асистентами кафедри Свідовською В.А., Череватою О.В., Міроновою О.П.

Студенти разом з викладачами мали можливість відвідати цікаві місця м. Старобільск: етнографічний музей під відкритим небом, пам’ятник Кісє Вороб’янову – герою відомого твору «Дванадцять стільців» Ільфа Іллі Арнольдовича, де зображено, як безпритульний хлопчик просить у головного героя Остапа Бендера гроші. На прогулянці в Старобільському міському парку культури та відпочинку в усіх присутніх була можливість згадати дитинство і разом проспівати дитячі пісні, на які надихали чарівні скульптури героїв з мультфільмів.

Хотілося б висловити слова вдячності керівництву університету, яке допомогло з аудиторним забезпеченням та поселенням студентів у гуртожиток, а студентам дякуємо за правильний вибір та порозуміння. Найкращі та найрозумніші студенти з нами, і це – головне! Тримаймося! Усе буде добре!

news_feb242_1   news_feb242_2

В.о.завідувача кафедри культурології, кіно- та телемистецтва, І.В.Царьова

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019