Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Візит міжнародних партнерів

ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали представники Чеського агентства розвитку.

Важливою умовою розвитку університету є міжнародне співробітництво та обмін досвідом з європейськими партнерами. Чеське агентство розвитку співпрацює з країнами, які потребують допомоги, особливо в освітньому секторі. З 2014 року  Луганський національний університет почав активну співпрацю з представниками організації.

Основними напрямами діяльності агентства є розвиток потенціалу навчальних закладів, встановлення партнерських відносин між чеськими та українськими ВНЗ, а також міжнародний обмін студентами. Фахівці Чеського агентства розвитку визначають країни, які потребують допомоги, та сприяють встановленню принципів демократичного суспільства й усебічному розвитку держави.

Минулого року агентство надало ЛНУ імені Тараса Шевченка сучасне обладнання, що покращило організацію освітнього процесу. Метою сьогоднішнього візиту до нашого навчального закладу стала перевірка роботи з наданим  устаткуванням, а також обговорення перспектив подальшої допомоги.

Під час візиту до Луганського національного університету, керуючий проектами Чеського агентства розвитку Ян Пейріл відвідав Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Тенденції розвитку вищої освіти в умовах гібридної війни на Сході України». Європеєць звернувся до науковців, подякував за теплий прийом, а також наголосив на важливості подібних наукових заходів у сучасних реаліях.

Також Ян Пейріл зустрівся з адміністрацією університету, переконався у наявності та ефективній роботі наданого обладнання й виявив напрями подальшої допомоги та співробітництва.

В інтерв’ю на радіо ЛНУ «Університетська хвиля», Ян Пейріл розповів про свої враження від Старобільська та напрями роботи Чеського агентства розвитку в країнах Європи.

Візити представників європейських організацій сприяють розвитку навчального закладу, його визнанню та авторитету на міжнародній освітній арені. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка залишається еталоном якості української освіти, керуючись сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019