Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Методико-дидактичний семінар від Ґете-Інституту

Викладач кафедри романо-германської філології виступила куратором методико-дидактичний семінару.

З 6 по 10 червня 2017 року за ініціативи Ґете-Інституту, Міністерства освіти та науки України та відділу гуманітарної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі Донбаського державного педагогічного університету відбувся п’ятиденний методико-дидактичний семінар на тему „Einsatzmöglichkeiten mobilerEndgeräte im DaF-Unterricht “und„ Landeskundevermittlung – innovative Ansätze imDaF-Unterrichtˮ.

В  рамках проекту, направленого на підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, цей захід був проведений у восьми областях України. Керівником семінару у Слов’янську виступила Ольга Григорівна Бледнова, референт Ґете-Інституту та викладач кафедри романо-германської філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

До участі в Тижні підвищення кваліфікації вчителів німецької мови були запрошені 20 учителів німецької мови зі Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Покровська, Торецька, Добропілля, а також Слов’янського, Костянтинівського, Олександрівського, Ясинуватського районів, які протягом п’яти днів відвідали практичні заняття з питань актуальних тенденцій розвитку німецької мови, новітніх методик викладання німецької мови як іноземної тощо.

По закінченні роботи всі педагоги отримали методичні матеріали та двомовні сертифікати, підписані Goethe-Institut і Міністерством освіти та науки України.

За інформацією кафедри романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019