Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Враження від концерту

Викладачі, студенти та співробітники університету поділилися враженнями від концерту групи Океан Ельзи, який відбувся у Лисичанську.

9 червня у місті Лисичанськ відбувся концерт відомого українського гурту Океан Ельзи. Ця подія об’єднала шанувальників української музики не тільки з Луганщини, а й з усієї України, й навіть з тимчасово окупованої території.

Злива, яка майже не вщухала протягом усього концерту, не завадила справжнім поціновувачам музичного мистецтва насолодитися красою співу фронтмену гурту Святослава Вакарчука.

Відвідали захід викладачі, співробітники та студенти ЛНУ Тараса Шевченка за підтримки первинної профспілкової організації університету.

Про свої враження від концерту та емоції, які переповнювали під час поїздки розповіла інженер-програміст Анна Бугаєвська. «На концерті Океану Ельзи я була вдруге. Перебуваючи у Києві, мені пощастило відвідати музичне дійство відомого українського гурту, але потрапити у фан-зону не вдалося. Тому концерт у Лисичанську мені особливо сподобався, оскільки я насолоджувалася музикою неподалік від сцени», ‒ зазначила дівчина.

Декан факультету природничих наук Н.Ю. Мацай є шанувальницею творчості Океану Ельзи: «Я завжди мріяла відвідати концерт легендарного гурту. Але завжди ставали на заваді певні обставини. Спека, проливний дощ та грози не стали перешкодою й я отримала незабутні враження від експресивного драйву у фан-зоні».

У поїздці до Лисичанська взяв участь інженер-програміст Владислав Тєтєрєв. «Про концерт я дізнався напередодні. Хоча я не є палким шанувальником Океану Ельзи, але мені подобається атмосфера подібних заходів. Не вагаючись, я вирішив поїхати на концерт, і не пожалкував про своє рішення. Емоції, що переповнювали мене протягом усього дійства, неможливо описати словами», ‒ говорить юнак.

Секретар деканату факультету природничих наук Марина Золотухіна згадує: «Я давно хотіла потрапити на концерт, тому поїздка до Лисичанську була для мене дуже бажаною. Про атмосферу на концертах гурту Океан Ельзи я знала, й тому розраховувала отримати позитивні емоції. Дощ та холод дещо засмутили мене, але неймовірна підтримка Святослава Вакарчука, який разом з глядачами потерпав від непогоди, додавала драйву та запам’ятається мені на все життя».

Студенти нашого університету також відвідали концерт гурту Океан Ельзи. Марина Чумакова, яка навчається на факультеті української філології та соціальних комунікацій, розповіла про свої емоції після заходу: «У мене виникали певні побоювання з зв’язку з наближенням до лінії фронту. Але все пройшло гарно. Звичайно, ми всі змерзли, довго чекали початку концерту, але неймовірні емоції, надовго залишаться в наших серцях».

Не залишилась осторонь подій у Лисичанську й секретар факультету української філології та соціальних комунікацій Анастасія Бондар «Найбільше мені запам’яталося спілкування з друзями, їх постійна підтримка під час очікування концерту. Випробування зливою у Лисичанську продемонстрували кожному з нас, що погода не може стати на заваді справжнім шанувальникам гарної української музики», ‒ зазначила дівчина.

Концерт гурту Океан Ельзи став знаковою подією для усієї Луганщини та надовго залишиться у пам’яті палких фанатів.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019