Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат України з легкої атлетики

На початку червня в м. Кропивницькому пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з обмеженими можливостями.

Збірна команда Луганської області була представлена одинадцятьма спортсменами, серед яких 5 легкоатлетів є студентами навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Загалом, за підсумком змагань було завойовано 24 медалі, з них 17 – золотих, 5 – срібних, 2 – бронзові нагороди.

Слід відзначити особливо вдалий виступ наших студентів: Павла Богатирьова (ІІ курс, спеціальність «Фізичне виховання») – бронзова нагорода у метанні списа, Олександра Романченка (ІІ курс, спеціальність «Здоров’я людини») – бронза у штовханні ядра, та друге місце у метанні диска, Сергія Дворцова (магістрант, спеціальність «Фізичне виховання»), який став абсолютним чемпіоном, завоювавши 3 золоті нагороди: штовхання ядра, метання диска та метання списа і виконав норматив майстра спорту України, Тимофія Холодова (ІV курс спеціальності «Спорт») – дві золоті нагороди у штовханні ядра та метанні диска, та Олексія Свистуна (ІІІ курс, спеціальність «Здоров’я людини»), який виборов три золоті нагороди з трьох дисциплін і встановив світовий рекорд у метанні диска.

Спортсмени тренуються на базі Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» у м. Кремінній під керівництвом  ЗТУ Рими Федорівни Старостіної та Олега Павловича Чорнобая.

Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо успіхів у спорті вищих досягнень!

За інформацією НН ІФВС 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019