Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти збирали кошти для бійців АТО

Близько однієї тисячі гривень на потреби воїнів АТО зібрали студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вони спільно з одним із приватних підприємців організували акцію безпрограшної лотереї на святі проводів Масляної. Усі бажаючі отримали сувеніри та зробили свій вклад у загальну справу, зазначили у ЛНУ. Багато відвідувачів просто опускали гроші в контейнер, навіть не беручи участі у розіграші. А ось діти із задоволенням витягали квитки і отримували свій виграш.

До акції приєдналися і бійці частин, які знаходяться у Старобільську. Вони давали гроші зі словами: «Нашим побратимам!». І хоча ніяку нагороду брати не хотіли, наполегливі студентки все-таки вручили їм жовто-блакитні кульки.

В університеті відзначили, таке святкування Масляної істотно відрізняється від традиційного. «Якщо минулого року ми проводили ярмарок млинців, майстер-класи з їх виготовлення тощо. То, звичайно, у цьому році все зовсім по-іншому. Тепер ми допомагаємо армії, як можемо, тільки б скоріше повернутися в своє рідне місто й університет», – розповіли в ректораті евакуйованого ЛНУ.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019