Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист докторської дисертації

Колектив університету та факультету іноземних мов вітає завідувача кафедри романо-германської філології із блискучим захистом докторської дисертації.

Вітаємо Світлану Олександрівну Шехавцову, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри романо-германської філології з блискучим захистом докторської дисертації, що відбувся 26 травня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” в м. Рубіжне.

Колектив факультету іноземних мов та кафедра романо-германської філології щиро вітає Вас та Вашого наукового консультанта Савченка Сергія Вікторовича, доктора педагогічних наук, професора, з такою подією!

Тема дослідження „Теоретичні і методичні засади формування суб’єктності майбутніх учителів у процесі фахової підготовки”. Ваша робота – це результат Вашої особистої досконалої педагогічної діяльності, яка є взірцем для колег та студентів.

Бажаємо, щоб наукове досягнення дало можливість вести за собою очолюваний Вами колектив, а притаманний Вам оптимізм, невтомна працездатність та позитивне ставлення до людей були тим вогником, що несе радість спілкування в роботі. Нехай поруч з Вами завжди буде підтримка родини, колег та студентів і все це дарує Вам міцне здоров’я, можливість наукового пошуку, радість і щастя самореалізації.

За інформацією
факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019