Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Презентація молодіжних ініціатив

У виші відбулася презентація молодіжних ініціатив у рамках проекту «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста».

В рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприянням ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» та Ініціативної групи «Громадська просвіта» організовано презентацію молодіжних ініціатив в рамках проекту «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста».

Метою презентації було закріплення та перевірка сформованих молоддю навичок та вмінь, отриманих під час Школи молодого лідера, яка тривала протягом березня-квітня 2017 року.

Під час презентації було прослухано 10 проектних пропозицій учасників школи щодо розвитку та удосконалення місцевої громади. Загалом ідеї молоді спрямовані на молодіжне дозвілля та удосконалення інфраструктури міста. Також учасники звернули увагу на екологічні проблеми та проблеми здорового способу життя. Протягом перезентації панувала дружня атмосфера, обговорювались ідеї, майже кожен з учасників давав коментарі і поради, а також ставив питання щодо удосконалення проектних пропозицій.

Наприкінці заходу були вручені сертифікати учасникам проекту «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста».

За інформацією К.М. Котеленець

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019