Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання вченої ради

В університеті відбулося планове засідання вченої ради.

На порядку денному розглядалося два основних питання:

  • про результати проведення Днів науки у 2016-2017 н. р.;
  • щодо присвоєння вчених звань.

На початку засідання студенти, які стали переможцями і призерами міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів і олімпіад, були нагороджені грамотами та отримали цінні подарунки.

З доповіддю про результати проведення Днів науки у 2016-2017 н. р. виступила О.М. Клімочкіна. Заслухавши й обговоривши доповідь проректора з науково-педагогічної роботи, вчена рада відзначила, що на всіх кафедрах, факультетах, в інститутах та інших структурних підрозділах відповідно до програми проведення Днів науки відбулися вебінари, наукові конференції, читання, дискусії, науково-методичні семінари, майстер-класи, публічні захисти студентських наукових робіт, тренінги, круглі столи.

Дні науки урочисто було відкрито в усіх структурних підрозділах університету. Проведено 3 міжнародних, 6 всеукраїнських, 10 регіональних та університетських науково-практичних конференцій, 1 науково-методичний семінар та 3 круглих столи.

Традиційно в університеті проводився І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на який було подано 42 роботи. Найкращі 13 робіт направлено для участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якого визначено 4 призери.

Підготовлено й видано збірник „Науковий пошук молодих дослідників” (соціально-педагогічні науки). На більшості кафедр Дні науки проходять у формі студентських наукових конференцій, дуже рідко застосовуються інші форми, такі як: круглі столи, наукові дискусії, майстер-класи, публічні захисти студентських наукових робіт.

Разом з тим учена рада відзначила, що в організації та проведенні Днів науки, наукової роботи зі студентами є недоліки, серед яких слабка інтеграція в українське наукове поле та слабка активність студентів у роботі з базами наукового цитування.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента романо-германської філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка було присвоєно Тетяні Анатоліївні Кокновій.

Серед різного було рекомендовано до друку монографію, навчально-методичний посібник та матеріали науково-практичної конференції „Теорія та практика управлінської діяльності в умовах соціокультурних трансформацій”.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019