Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Рекорд області

Студент ННІФВС Бондаренко Владислав на чемпіонаті Луганської області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок встановив рекорд області.

Змагання були організовані Луганською обласною федерацією пауерліфтингу і відбулися за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА і навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Чемпіонат вже вкотре традиційно проходив у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімп» м. Кремінна.

Головний суддя змагань завідувач кафедри спортивних дисциплін ННІФВС Галій С.М. відмітив, що участь у боротьбі за медалі чемпіонату прийняло більш ніж сто спортсменів з міст нашої області: Біловодська, Кремінної, Лисичанська, Попасної, смт. Петропавлівка, Рубіжного, Сєвєродонецька, Старобільська. За останні роки це є одним з самих високих показників. Дуже приємно, що на помості поруч з досвідченими пауерліфтерами, які в свій час прославили Луганську область, виступали новачки та атлети юнацького і юніорського віку. Збірні команди багатьох міст вже багато років очолюють тренери-випускники, викладачі та студенти нашого інституту:  Урбан В. М., Урбан А. М. – випускник  2017р. спеціальності «Фізичне виховання», Дубовий О. В. – викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, Дубовий В. М. – викладач кафедри спортивних дисциплін, Бараннік М. В. – магістрант спеціальності «Фізична культура і спорт, спорт», Пархоменко С. О.- магістрант спеціальності «Середня освіта, фізична культура».

Серед студентів-юніорів чемпіонату слід відмітити успіх Бондаренка Владислава, студента другого курсу спеціальності «Здоров’я людини». У вправі «тяга штанги» він показав максимальний для своєї вагової категорії результат – 265 кг. На сьогодні це є рекордом області серед дорослих спортсменів. На жаль, у цій ваговій категорії була така запекли боротьба, що, хоча і виконавши норматив кандидата в майстри спорту, серед 16 учасників Владислав посів четверте місце. До призового йому забракло 2,5 кг.

Закінчилися змагання підведенням підсумків, нагородженням переможців і призерів в особистому та командному заліку. Вже вкотре участь у нагородженні прийняли представники Громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району» (керівник організації – випускник ННІФВС 2017 року Івашко Н. О.).

Приємно відзначити, що в підготовці та суддівстві змагань активну участь взяли студенти ННІФВС: Забавський Сергій, Юрков Віталій («Фізичне виховання»), Бистрянський Вячеслав, Моргосліп Дмитро («Фізична культура і спорт, Спорт»), Рижкова Валерія, Щербак Світлана («Здоров’я людини»).

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019