Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стажування за кордоном

Студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму успішно проходять стажування за кордоном.

Навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму більше десяти років взаємодіє з провідними європейськими туристичними компаніями. Це дає можливість студентам університету успішно проходити стажування за кордоном. Головною метою міжнародної програми, є отримання активними та ініціативними студентами цінного практичного досвіду, як важливої складової у формуванні професійних якостей в сучасних умовах.

У поточному навчальному році університет продовжив поглиблення співпраці з питань організації практики за кордоном. Результатом роботи стало подальше зміцнення існуючих міжнародних зв`язків та заключення договорів з новими надійними партнерами. Слід підкреслити, що студенти інших ВИШів регіону також зацікавились можливістю стажування й прийняли участь у міжнародній програмі університету.

Починаючи з 2017 року студенти, окрім Туреччини (міста-курорти провінції Анталія – Аланія, Сіде, Кемер, Мармарис, Белєк, Кунду), мають можливість стажуватись у Грузії та Тайланді. Вже на початку травня перші групи студентів прибули до місць проходження практики.

Зі студентами постійно підтримується зв`язок, надається інформаційний супровід та підтримка. Під час спілкування, студенти активно діляться першими фото з місця своєї практики та позитивними емоціями від перебування за кордоном. Бажаючи поділитись цими враженнями з усією студентською спільнотою, кожного тижня на сайті університету будуть публікуватись інформаційні замітки про стажування наших студентів за кордоном.

За інформацією навчально-наукового інституту
торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019