Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Табірні збори

У Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту, у Кремінній,  пройшли табірні збори.

В навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту згідно навчального плану, протягом тижня відбувалися табірні збори з туризму, спортивних ігор, спортивного орієнтування та легкої атлетики. Зі студентами були проведені інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Ознайомившись з планом заходів  та маршрутом пересування, студенти рушили у похід.

Маршрут пролягав кремінським лісом до мальовничого озера Підпісочне. На березі озера студенти під керівництвом  викладачів Леотьєва О.В., Шинкарьова С.І., Полулященко Т.Л. та Очкалова О.Ф. приймали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях: установка та розбір намету за мінімально короткий час, розпалювання багаття, надання допомоги при ушкодженні опорно-рухового апарату та транспортування потерпілого  підручними засобами. Після конкурсів були проведені змагання зі спортивних ігор, рухових ігор, легкої атлетики та спортивного орієнтування.

Завершилися табірні збори традиційним підведенням  підсумків та нагородженням переможців грамотами та солодкими призами.

На врученні нагород були присутні директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Ю.М. та запрошений почесний гість, голова ДЕК, д.п.н. Мазін Василь Миколайович.          

А традиційний смачний куліш, приготовлений на природі, надав цьому дійству свій шарм. 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019