Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міністр освіти і науки зустрівся зі студентами ЛНУ

На головне питання про дипломи «ЛНР і ДНР» відповів Міністр освіти і науки України Сергій Квіт на зустрічі зі студентами.

Міністр поспілкувався зі студентами Інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка 19 лютого у місті Кремінна Луганської області.

Сергій Миронович зустрівся з керівництвом евакуйованого вишу, викладачами та студентами. Він розповів про актуальні проблеми розвитку освіти в українській державі, а потім вислухав і відповів на запитання студентів. Найпопулярнішим було: «Чи визнає Україна дипломи ЛНР і ДНР?». На що чиновник відповів твердо і впевнено – «ні». До слова, він додав: «Також, я думаю, що ці дипломи не визнаватиме і Росія, оскільки це вдарить по іміджу її вищих навчальних закладів».

Про візит міністра освіти і науки керівництво ЛНУ сказало наступне: «На сьогоднішній день візит Сергія Мироновича це дійсно показник того, що університет повномасштабно працює. Незалежно від міста та місця розташування, ми змогли організувати навчальний процес і гідний рівень освіти, і сьогодні ми як і раніше залишаємося затребуваним вишем, який поважають як на всеукраїнській арені освіти, так і на світовій».

Відзначимо, окрім зустрічі зі студентами, у програмі візиту був огляд корпусів одного з евакуйованих Інститутів ЛНУ. Міністр відвідав стадіон, навчальні аудиторії, а також побував на заняттях у спортивному комплексі.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019