Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Істфак мого часу»

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук відбувся урочистий захід «Істфак мого часу».

Навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук – це структурний підрозділ університету, який має багаторічні освітні традиції. Потужний колектив викладачів та студентів докладає зусиль для розвитку рідної Альма-матер, а випускники усе життя пам’ятають роки навчання.

Традиції, що об’єднують покоління, стали основною темою заходу «Істфак мого часу», який провів заступник директора з соціально-гуманітарної роботи навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук А.В. Бадер. За словами науковця, ідея проведення подібних заходів виникла у 2014 році, коли університет був вимушено евакуйований до Старобільська. Головною метою зустрічі студентів І курсу є збереження корпоративного духу, формування колективу молоді, яка шанує та продовжує досягнення минулих поколінь студентів.

Під час заходу А.В. Бадер розповів про те, яким був інститут за часів його навчання, продемонстрував фотографії, що висвітлюють повсякденне життя студентів початку 2000-х рр. Студентська молодь, яка була присутня на заході, дізналася про наукові досягнення викладача, його участь у археологічних дослідженнях та практику в літніх таборах.

Наприкінці заходу присутні разом виконали легендарний гімн інституту.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019