Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародне співробітництво

Триває співробітництво університету із Краковською академією ім. Анджея Фрича Моджевського.

На початку 2017 року наш університет уклав угоду про співробітництво з Краковською академією ім. Анджея Фрича Моджевського (Польща). У межах цієї угоди з 4 по 11 травня в польському навчальному закладі перебував директор навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, професор Леонід Цезарович Ваховський.

Програма перебування була різноманітною й насиченою і включала зустріч з ректором академії, адміністрацією факультету психології і гуманітарних наук, відвідування навчальних занять, а також знайомство з містом, екскурсію в Ченстохову й відвідування знаменитого монастиря на Ясній горі, в якому зберігається Ченстоховська Божа Матір (Чорна Мадонна).

Л.Ц. Ваховський провів лекцію для польських студентів і викладачів на тему «Система освіти в Україні: сучасна структура й напрями реформування», яка була сприйнята слухачами з інтересом і викликала багато запитань.

Також було обговорено перспективи подальшої співпраці, пов’язаної з реалізацією наукових проектів, проведенням семінарів, конференцій і тренінгів для викладачів, підготовкою спільних публікацій тощо.

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019