Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання громадської ради

Студенти ННІ фізичного виховання і спорту взяли участь у засіданні громадської ради при Кремінській РДА.

17 травня відбулось засідання громадської ради при Кремінській районній державній адміністрації, на яке був запрошений студентський актив кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

На засіданні, за участі голови райдержадміністрації Наталії Чехути та голови районної ради Володимира Прокопенко, обговорювалися питання облаштування місць масового перебування (парки, пляжі), а також оздоровлення та відпочинку мешканців району, у тому числі молоді.

На думку студентів та представників громадськості, безумовно, позитивним для Кремінній було б проведення Фестивалю гри та іграшок до дня Івана Купала, організація перегляду фільмів під відкритим небом, облаштування місць масового перебування та проведення загальнорайонних заходів (Алея Пам’яті Героїв України, дитячий парк відпочинку за районним будинком культури тощо).

Голова РДА Наталія Чехута відзначила, що всі ініціативи, представлені на засіданні громадської ради, треба реалізовувати спільно: «Бажання таке є, будемо шукати можливості», – підкреслили вона.

Пропозиції студентства та членів громадської ради, надані в ході засіданні, в узагальненому вигляді будуть подані до райдержадміністрації і, сподіваємось, втілені у життя.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019