Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Дні Європи

У ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» було відзначено Дні Європи.

З метою розуміння значення євроінтеграційних процесів для майбутнього випускника ПТНЗ, можливостей розвитку виробництва і підприємництва в Україні, освоєння форм державного устрою України та деяких європейських держав та ознайомленням із європейськими міжнародними організаціями і об’єднаннями, з перспективами розвитку нашої держави через євроінтеграцію були відзначені Дні Європи у ВП «Регіональний центр ЛНУ імені Тараса Шевченка».

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відзначення цього дня ‒ ще одна можливість для мешканців України долучитися до європейських цінностей. У 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня. 

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

В рамках відзначення Днів Європи в Україні на Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» було проведено урок-панораму «ЄВРО-калейдоскоп ПРАВА» в супроводі із мультимедійною презентацією «Євроінтеграція України», де учні практикували вміння оцінювати події та процеси, які відбуваються в сучасній Україні та Європі, розрізнювати форми демократії в Європі; розуміння важливості активної участі громадян в управлінні державою, вміння аналізувати суспільно-політичні події.

Була організована зустріч  наших учнів з польськими гостями в Центральній районній бібліотеці, де була підготовлена експозиція-знайомство «Польща далека і близька», представлена повнометражна екскурсія Польщі – її традиції, культура, освіта, туризм.

За інформацією методичної служби
Старобільського відділення
ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019