Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Скайп-зв’язок із телеканалом

Сьогодні ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко взяв участь у прямому ефірі телепередачі «ЛОТ наживо Ранок».

Ця передача надає можливість наживо, разом із гостями в студії, завдяки скайп-зв’язку, обговорювати головні теми, події, шукати відповіді на актуальні питання.

Ректор, в прямому ефірі, розповів про діяльність університету в умовах евакуації, про участь у міжнародних конкурсах та виставках, про  закінчення 3-го навчального року в ЛНУ на Старобільщині. Сергій Вікторович зазначив, що цей рік, як для студентів, так і для викладачів був успішним. «У березні цього року університет взяв участь у Восьмій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти ‒2017”, яка відбулася у Києві. Наш університет удостоєно дипломом Гран-Прі «Лідер вищої освіти» та нагороджено 2 золотими медалями у тематичних номінаціях «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації» та «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота», ‒ наголосив він.

 Поділився Сергій Вікторович і враженнями про День вишиванки, який університет відзначив разом з усією Україною. «Увесь колектив університету, усі студенти прийшли на роботу та навчання в національному одязі. І коли бачиш таку велику кількість людей у вишиванках ‒ радіє душа. Ми показали – українці єдині, а отже, незборимі!», ‒ наголосив ректор.

В час, коли на сході України продовжуються військові для нашого вищого навчального закладу надзвичайно важливою є інформаційна підтримка з боку телебачення. Завдяки телеканалу «ЛОТ» нас чує та бачить ще більша аудиторія людей.   Бачать і чують, що незважаючи на усі труднощі ЛНУ імені Тараса Шевченка залишається еталоном якості української освіти!

Скайп-зв’язок із телеканалом ЛОТ

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ  імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019