Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти ЛНУ зробили відео про загиблого «айдаровця»

Відео, присвячене пам’яті одного із загиблих бійців батальйону «Айдар» Юрія Полєно, створили студенти Старобільського факультету ЛНУ.

Про мужність і героїзм «айдаровця» у своєму сюжеті розповіли Сніжана Пруцьких і Владислав Клименко у рамках конкурсу «Дякую тобі!».

«Із початком бойових дій на Донбасі Юрій відправився захищати все те, що було для нього рідним і дорогим. Він одним з перших вступив у батальйон «Айдар». Головною мотивацією була така фраза: «Я давав клятву захищати свою Батьківщину – Україну!», – йдеться в конкурсній роботі.

Тридцятирічний Юрій загинув 15 жовтня в бою під Слов’яносербськом. Сьогодні, таких як він, називають справжніми героями, які не побоялися вступити в боротьбу за цілісність своєї держави. «Ми вирішили провести цей конкурс саме для того, щоб ще раз звернути увагу на подвиг, який щодня здійснюють українські захисники. Крім того, ми робимо все, щоб наші студенти були справжніми патріотами і любили свою Батьківщину», – підкреслюють у ЛНУ.

Відзначимо, відео про один із сучасних героїв оцінили найвищими балами, автори зайняли перше місце. «Пам’ятай про них щохвилини» – відео-робота студентів групи ПО-1 посіла друге місце. Третім став сюжет другокурсників спеціальності «Соціальна педагогіка» «Повертайся живим». У виші розповіли, вибрати переможця було дуже складно. «Усі роботи дійсно заслуговують бути першими. Усі вони торкають душу, дивлячись їх, йдуть мурашки по шкірі».

Усі відеоролики, які посіли перші місця можна подивитися тут:

І місце – відео-робота студентів групи ПО-1 (9) спеціальності «Початкова освіта» Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Клименко Владислава, Пруцьких Сніжани «Дякую тобі, людино з серцем Прометея!» (http://youtu.be/ZHZTmVh0Z2k).

ІІ місце – відео-робота студентів групи ПО-1 Старобільського факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка «Пам’ятай про них щохвилини» (http://youtu.be/MGm9ux_VNGg).

ІІІ місце – відео-робота студентів ІІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Старобільського факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка «Повертайся живим» (http://youtu.be/TqGZaQ9q60c).

У ЛНУ також відзначили, паралельно проходив конкурс фоторобіт «Моя країна – моя любов!». Студенти висловлювали свої емоції через об’єктив, акцентували увагу на важливих для них моментах, які і показують їх любов до України. Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – фото-робота студентки ІІІ курсу спеціальності «Журналістика» факультету української філології ЛНУ Зареченскової Анастасії «І немає ріднішого місця в усьому світі, аніж земля, де ти народився».

ІІ місце – фото-робота викладача кафедри східних мов ЛНУ Пісклової Юлії Альбертівни «У серці кожної дитини живе любов до України».

ІІІ місце – фото-робота студентки І курсу спеціальності «Початкова освіта» Старобільського факультету ЛНУ імені Тараса Шевченка Лазурко Юлії «Святогорська Лавра».

Обидва конкурси пройшли за ініціативи Студентської соціальної служби ЛНУ за підтримки громадських організацій «Сватівський регіональний центр «Рідна земля», Українського козацтва «Полк «Сватове Січ», Старобільської громадської організації «Воля» за сприяння «ТелеГазети».

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019