Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Гордість університету

Студентам університету призначено академічні стипендії Президента України.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі. Це символ високого визнання наукової діяльності студентів, стимулювання до подальшої продуктивної роботи.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, на ІІ семестр 2016-2017 навчального року призначено академічні стипендії Президента України найкращим студентам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: Д.Ю. Груненко, Ю.О. Дубовій, Ю.О. Дудукаловій, К.І. Напуді, Д.Е. Смірнову, А.І. Юник.

За роки навчання ці студенти зарекомендували себе як цілеспрямовані, ініціативні, дисципліновані особистості, які активно беруть участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах та конференціях.

Магістрантка спеціальності «Філологія. Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій Юлія Дубова  активно займається науково-дослідницькою роботою, серед її досягнень є почесне І місце у I турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт та ІІ місце на V та VI Міжнародних мовно-літературних конкурсах імені Тараса Шевченка. За словами Юлії, можливості розуму безмежні, треба постійно розвиватися та самовдосконалюватися.

Нагороди, що є ознакою міжнародного та всеукраїнського визнання наукових досягнень має магістранта факультету української філології та соціальних комунікацій Юлія Дудукалова. Студентка активно брала участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових заходах, серед яких Міжнародний конкурс «Мій рідний край», VIII та ІХ Всеукраїнські творчі конкурси «Борітеся – поборете», XIIІ Всеукраїнська науково-практична конференція імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини».

Публікації у науково-фахових виданням має магістранта навчавльно-наукового інституту педагогіки і психології Катерина Напуда. Студентка є активним учасником університетських науково-практичних конференцій «Перший крок у науку», інститутських науково-педагогічних читань з соціальної педагогіки. У 2016 році Катерина зайняла II місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки, продемонструвавши високий рівень підготовки та неабияку психологічну стійкість.

Над дослідженням проблем поетики художніх текстів та аналізу їх образної складової працює студент IV курсу спеціальності «Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій Денис Смірнов. У 2015 році він став призером Регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», здобув перемогу у Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді «Мій рідний край-2015-2016». Серед здобутків студента є участь у наукових конференціях та читаннях, а також Денис є стипендіатом Міжнародного благодійного фонду «Смолоскип».

Перемогу в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської  «Мій рідний край ‒ 2016» здобула магістрантка спеціальності «Філологія. Українська мова та література» факультету української філології та соціальних комунікацій Анастасія Юник. Студентка активно займається науково-дослідницькою роботою, бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях та займається дослідженням історії української та зарубіжної літератури ХХ століття.

Магістрантка спеціальності «Філологія. Мова і література (англійська)» факультету іноземних мов Дар’я Груненко є всебічно розвиненою особистістю, яка має гарний рівень інтелекту та проявляє інтерес у різних сферах діяльності. Студентка брала участь у роботі IX Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Пріоритети сучасної філології: теорія і практика», де виступила з доповіддю «,Особливості використання евфемізмів у сучасному політичному дискурсі». Наразі Дар’я продовжує наукову діяльність та уславляє ім’я рідної Альма-матер.

Високі результати наукової діяльності студентів нашого університету доводять, що ЛНУ імені Тараса Шевченка залишається лідером освіти в східноукраїнському регіоні та здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019