Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Дні науки – 2017

У межах проведення Днів науки – 2017 відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція.

Конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді» пройшла в Лисичанському педагогічному коледжі спільно із представниками Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка за участю понад 80 студентів.

Програма конференції складалася з пленарного засідання та роботи секцій за напрямками: «Фізична реабілітація та здоров’я людини», «Фізичне виховання», «Олімпійський і професійний спорт», виступи яких проходили  зокрема і в режимі онлайн спілкування.

Пленарне засідання відкрила Тарарива Л.Ю., заступник директора з навчальної роботи, к.філ.н., викладач філологічних дисциплін, яка привітала учасників конференції та побажала наснаги на майбутнє. Тематика виступів була різнопланова і розкрила актуальні питання сьогодення.

Проблеми галузі фізичного виховання та фізичної реабілітації розкрили науковці навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Отравенко О. В. (к.п.н., доцент, докторант кафедри теорії і методики фізичного виховання), Виноградов О. О. (к.м.н., доцент – завідувач  кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини).

Викладачі коледжу Крошка С.А., Ляшенко К.І., Сергієнко Н.В. визначали стратегію розвитку системи фізичного виховання студентської молоді, реалізація якої повинна забезпечити формування у молоді світоглядних позицій та ціннісних орієнтацій, виховання у них відповідального ставлення до власного здоров’я, до здорового способу життя та безпечних умов освітнього процесу, фізичного та духовного розвитку з використання ІКТ.

На секційних засіданнях студентська молодь ЛПК та ННІФВіС ДЗ«ЛНУ імені Тараса Шевченка» показала науковий, культурний, інтелектуальний потенціал з питань збереження і зміцнення здоров’я, що є важливою культурно-освітньою, економічною і соціально-політичною проблемою. Студенти під час доповідей розкрили сучасні проблеми збереження і зміцнення здоров’я, освіти з особливими потребами, освіти в умовах АТО, використання інноваційних технологій, професійно-прикладну фізичну підготовку з урахуванням особливостей майбутньої педагогічної діяльності, питання функціонування СМГ, вдосконалення спортивної майстерності, правил техніки безпеки під час навчально-виховного процесу, національно-патріотичне виховання тощо.

Представники студентської спільноти отримали сертифікати учасника Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді».

Під час проведення засідання круглого столу окреслили коло питань щодо подальшої співпраці у спільних наукових проектах.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019