Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з представниками поліції

У Коледжі ЛНУ відбулася зустріч з представниками Старобільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

У зв’язку зі збільшенням випадків шахрайства та з метою інформування населення про необхідні дії у разі виникнення подібних злочинів співробітники Старобільського відділу поліції відвідали навчальні заклади міста та зустрілися з учнями та студентами.

Під час зустрічі зі студентською молоддю Коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка старший дільничний офіцер поліції В.Л. Сєвєрін розповів про загрозу шахрайства у сучасному суспільстві та зауважив, що необхідно бути уважними та пильними. Особливу увагу акцентував на випадках телефонних злочинів та способах їх попередження.

Наприкінці заходу співробітники відділу поліції вручили студентам інформаційні листівки, а молодь подякувала за змістовну розповідь. За словами заступника директора з виховної роботи Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Ю. М. Іванової, зустрічі з представниками поліції будуть продовжуватися та матимуть позитивні результати.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019