Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Навчальна екскурсія

Студенти Старобільського гуманітарно-педагогічногго коледжу відвідали з навчальною екскурсією архівний відділ Старобільської РДА.

24 квітня за ініціативи викладача дисциплін спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Л. В. Яневської для студентів коледжу була організована цікава навчальна екскурсія до архівного відділу Старобільської РДА.

Під час екскурсії студенти отримали інформацію про історію архіву, основні напрями його діяльності, склад архівних документів та умови їх зберігання. Працівники установи запропонували для ознайомлення майбутнім фахівцям архівної справи цікаві документи, серед яких примірники районної газети за 1947-1949 роки, «Зведені відомості збитків, завданих громадянам Старобільського району», «Відомості збитків, завданих сільському господарству та промисловості Старобільського району», «Акти про звірства окупантів над мирними мешканцями та військовополоненими в місті за період з 12 липня 1942 року по 23 січня 1943 року», «Акти про замучених та розстріляних громадян Старобільського району за період окупації», «Списки громадян насильницьки забраних до Німеччини» тощо.

Студенти також мали можливість переглянути вражаючу виставку, організовану працівниками архіву, під назвою «Чорнобиль – вічний біль».

Після екскурсії студенти висловили подяку працівникам архіву за надану можливість та надзвичайно цікаву й повчальну інформацію.

Студентка 2 курсу спеціальності «Діловодство» В. Соловйова зазначила, що  вкотре впевнилась у правильності вибору своєї майбутньої спеціальності, оскільки вона дуже цікава й відповідальна.

За інформацією Старобільського гуманітарно-педагогічного
коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019