Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нагорода від краєзнавців

Луганська обласна організація Національної спілки краєзнавців України нагородила грамотою учня Старобільської гімназії.

Залучення учнівської молоді до наукової діяльності є важливою складовою профорієнтаційної роботи. Викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка активно працюють з учнями, спрямовують їх зусилля на дослідження актуальних проблем науки.

Нещодавно, в актовій залі Старобільської гімназії відбулася конференція, де учні презентували результати своєї наукової діяльності. З вітальним словом до молоді звернулися й заступник голови Луганської обласної організації Національної спілки краєзнавців України А.В. Бадер та кандидат історичних наук О.І. Бублик. Науковці побажали учням плідної роботи та подальших високих досягнень.

Також заступник голови Луганської обласної організації Національної спілки краєзнавців України А.В. Бадер вручив грамоту «За успіхи у вивченні історії рідного краю» Владиславу В’язовському. Учень за підтримки наукового керівника кандидата історичних наук О.І. Бублик бере участь у роботі Луганської обласної малої академії наук, а нещодавно відбувся захист його наукової роботи «Нестор Іванович Махно і наш край у контексті історичних подій в Україні».

Учень продовжує плідну наукову діяльність, досліджує історію рідного краю, яка за словами Владислава, є дуже цікавою.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019