Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Всеукраїнський консалтинг

У Лисичанському педагогічному коледжі відбувся Всеукраїнський інформаційно-методичний консалтинг «Інноваційні підходи до формування компетентності фахівця технологічної освіти».

У роботі консалтингу взяли участь викладачі коледжу, студенти, вчителі трудового навчання. За допомогою інформаційних технологій були представлені оффлайн-виступи представників Бродовського педагогічного коледжу, Красноармійського педагогічного училища і Донбаського державного педагогічного університету.

У роботі консалтингу взяв участь і завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму ЛНУ імені Тараса Шевченка Віктор Васильович Бурдун Віктор. Він розповів учасникам консалтингу про систему безперервної освіти, про роль трудового навчання у новому Стандарті загальної середньої освіти, поділився перебігом роботи творчої групи над оновленням змісту програми «Трудове навчання 5-9 кл.», до складу якої він входить.

Робота консалтингу була дуже плідною. Викладачі коледжу та вчителі шкіл підготували досить ґрунтовні доповіді. Під час пленарного засідання розглядались питання про роль інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці майбутніх вчителів трудового навчання, перспективи впровадження STEM-навчання в технологічній освіті, був проведений воркшоп зі створення блогів і майстер-клас з сегментного точіння деревини.

Учасники консалтингу остались задоволені плідною працею у стінах Лисичанського педагогічного коледжу.

Підсумовуючи роботу консалтингу В.В. Бурдун подякував директору коледжу Галині Миколаївні Міненко за запрошення, відзначив гарну організацію і якісні доповіді та привітав учасників заходу з плідною працею.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019