Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Бронза на  Чемпіонаті світу

Спортсменка Прохорова Ксенія стала бронзовим призером 2-го Чемпіонату Світу!

Завідувач кафедри Спортивних дисциплін, заслужений тренер України Галій Сергій Миколайович підготував до участі в Чемпіонаті Світу з класичного пауерліфтингу одну з найсильніших спортсменок України.

Спортсменка Луганської обласної організації ФСТ «Спартак» МСУ Прохорова Ксенія стала бронзовим призером 2-го Чемпіонату Світу! А жіноча збірна команда України посіла друге місце в Чемпіонаті!

Змагання проходили в місті Кіллін (США) з 17 по 22 квітня та зібрали 260 кращих спортсменів з 15 країн світу. Спортсменка виступала у ваговій категорії до 63 кг і показала результат 90 кг, який і забезпечив їй третє місце. На жаль, спроба на 95 кг, яка могла б вивести Ксенію на друге місце, виявилася невдалою. Ксенія є постійним учасником майже всіх міжнародних стартів останніх років. У 2015 та 2016 роках у вправі «жим штанги лежачи» вона отримувала срібні нагороди європейської першості. А в спеціальному рейтингу кращих пауерліфтерів світу (Powerlifting World Ranking Wilks points), де враховується власна вага та кращий результат, показаний спортсменом на змаганнях, у 2016 році вона  досягла для себе максимального на сьогодні результату – посіла 11-ту позицію.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019