Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Концерт В’ячеслава Купрієнка

В університеті відбувся концерт В’ячеслава Купрієнка.

В’ячеслав Купрієнко – автор-виконавець пісенних композицій, творча особистість та людина великої духовної сили. Виконувати пісні чоловік почав під час війни в Афганістані і першу свою пісню присвятив Олексію Трофімову. З того часу митець часто виступає з концертами біля лінії фронту, відвідує загальноосвітні школи та надихає своїми піснями багатьох людей. Відвідав співак і наш університет.

На концерті були присутні викладачі і студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України. На початку заходу В’ячеслав Купрієнко розповів про свої враження від перебування на Старобільщині, побажав викладачам і студентам залишатися собою та впевнено йти до своєї мети.

Пісенна композиція, з якої співак розпочав концерт, присвячена загиблому герою АТО і має назву «Олеженька». Пісня викликала щирі емоції у присутніх, надихнула замислитись над подвигом військових, які захищають нашу Батьківщину.

У творчості митця окремі пісні присвячені подіям революції гідності. «Наївні щити дерев’яні» ‒ композиція, що розповідає про тяжкі місяці боротьби нашого народу у 2013-2014 роках. Діяльність волонтерів висвітлена у пісні «Пчелы», а зворушливою і проникливою стала поезія «Іловайська самота», автором якої є дружина загиблого військовослужбовця.

Разом із В’ячеславом Купрієнко на сцені виступала Юлія Прокопчик, яка виконала українські та зарубіжні пісні на різні теми. Особливо запальною та пронизаною творчою пристрастю стала композиція іспанською мовою «Можливо».

Наприкінці зустрічі митець виконав жартівливі пісні, що створило невимушену атмосферу свята й духовного тепла.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018