Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Візит Президента України

У м. Кремінна з робочим візитом на Луганщину прибув Президент України Петро Порошенко.

Президент взяв участь в урочистому відкритті басейну та зали важкої атлетики Обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп», де тренуються українські олімпійці, паралімпійці та займаються студенти інституту фізичного виховання і спорту.

У складі супроводжуючих осіб Президента – народний депутат України, Голова наглядової Ради ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» Віталій Курило, Голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз, Голова Донецької ОДА – Павло Жебрівський, Директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк та ін.

На святі були присутні учні загальноосвітньої школи №2, учні Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл і школи вищої спортивної майстерності та студенти інституту фізичного виховання і спорту  ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».

У ході спілкування з Народним депутатом України Віталієм Семеновичем Курило, студенти розповіли, що на базі ЛОЦ «Олімп» проводять заняття з важкої атлетики, легкої атлетики, спортивних ігор і тепер мають змогу займатися плаванням круглий рік.

Також, студенти фотографувались, робили селфі  і запевняли, що така подія запам’ятається їм на все життя.

За інформацією ННІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018