Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади

В Острозі пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Англійська мова та література».

У Національному університеті «Острозька Академія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Англійська мова та література», до якого було запрошено 55 студентів з різних ВНЗ.

Студентка IV курсу кафедри романо-германскої філології Овчарова Людмила та студентка магістеріуму Вєрємєєва Маргарита  взяли активну участь у п’яти конкурсних завданнях: творчому письмі (Writing), аудіюванні (Listening), читанні та вживанні англійської мови (Reading and English in Use), усному мовленні (Speaking), продемонстрували свої знання з лінгвістичної теорії, літератури Англії та США, лінгвокраїнознавства, та отримали сертифікати учасників.

Як відмітив ректор НаУ «Острозька академія» І.Д.Пасічник, до участі в олімпіаді було подано анкети з 72 університетів, але кількість учасників була зменшена до 55, що говорить про статус нашого університету як одного з кращих ВНЗ України.

Дякуємо університету та декану факультету іноземних мов Івану Михайловичу Карпенку за підтримку та надану можливість участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Студенти отримали яскраві враження від завдань, спілкування з друзями, екскурсій по НаУ «Острозька академія» та м.Острог.

Кафедра романо-германскої філології бажає нових перемог у професійному зростанні та поповненні рядів талановитих студентів!

За інформацією кафедри
романо-германської філології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019