«ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ХVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», яка відбудеться 26 травня 2017 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1).

Програма роботи конференції передбачає виступи з доповідями й заочну участь (тільки друк тексту доповіді). Участь у конференції безкоштовна.

На конференції передбачена робота трьох секцій (мовознавчої, літературознавчої та методичної) за такими напрямами:

• Філологічна й методична спадщина видатного українського фразеолога В. Ужченка.
  • Східноукраїнська лексика й фразеологія.
  • Образні новотвори сучасного мовлення.
  • Символіка й обрядовість українських фразеологізмів.
  • Образне слово на уроках мови та літератури.
  • Аналіз образного слова в науково-дослідницькій та навчальній роботі студентів-філологів.