Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Туристичні змагання

7 квітня студенти факультету природничих наук у місті Кремінна організували та провели туристичні змагання, які були присвячені 94-тій річниці ФПН.

На наше свято з поздоровленням завітали представники ректорату, директор, викладачі та студенти інституту фізичного виховання та спорту.

Свято розпочалося з привітальних слів декана факультету природничих наук Мацай Наталії Юріївни, після яких було піднято прапор та виконано гімн нашого факультету. З теплими та щирими словами привітання до викладачів та студентів ФПН звернулися високі гості нашого свята: ректор ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» Савченко Сергій Вікторович та директор інституту фізичного виховання та спорту Полулященко Юрій Михайлович.

До учасників змагань з роз’ясненням особливостей проходження «Крос-походу» звернувся начальник дистанції, магістрант спеціальності «Науки про землю» Павленко Костянтин, який разом зі студентами своєї спеціальності і підготував цікавий маршрут, до якого входили швидкісний етап, маркований маршрут, визначення азимуту, екологічний малюнок, складання пазлів топографічної карти, розпалювання вогнища, фото чек-поінт та орієнтування на місцевості. Довжина маршруту складала 2800 метрів. У цьому захоплюючому дійстві взяли участь сім команд, до складу яких входили студенти факультету природничих наук та інституту фізичного виховання та спорту. Усі учасники з великим задоволенням перетинали фінішну стрічку. А після фінішу на студентів та викладачів очікував дуже смачний куліш.

Під час нашого свята трапилась непередбачувана ситуація. Не далеко від нашого табору спалахнуло два дерева. Студенти факультету природничих наук не розгубилися та дуже швидко знешкодили загоряння.

Святкування Дня народження  завершилося нагородженням команд у різних номінаціях та смакуванням іменинного торту.

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019