Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Семінар-практикум

У м. Кремінна пройшов обласний семінар-практикум «Сучасний стан фізичного виховання та перспективи розвитку масового фізкультурно-спортивного руху серед дітей та учнівської молоді»

Семінар було організовано Луганським облвідділенням (філією) КФВС МОНУ разом з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Семінар був організований для голів методичних об’єднань вчителів фізичного виховання та директорів ДЮСШ Луганської області.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова Кремінської райдержадміністрації Чехута Н.В. Про відкриття першої в Луганській області «школи олімпійської освіти» прозвітував Кравченко М.М. – голова Луганського обласного відділення НОК України. Полулященко Ю.М. – директор Інституту фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка, наголосив на необхідності запровадження обов’язкових норм фізичної підготовки населення. Острєцов В.В. – начальник Луганського облвідділення (філії) КФВС МОНУ, прозвітував про стан розвитку фізичного виховання в навчальних закладах Луганської області та наголосив на необхідності активізації інформаційної роботи з населенням. Директор Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Гребенюк А.В. розповів про перші результати роботи закладу та запросив всіх учасників семінару до активізації роботи з відбору кращих спортсменів до ліцею-інтернату.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Стеценко В.Г. подякував присутнім за їх активне ставлення до проблем фізичного і національно-патріотичного виховання, за ентузіазм та вміння працювати у непростих умовах сьогодення. Він запевнив, що проблеми, які були підняті, в найближчий час будуть розглянуті на державному рівні.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019