Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Науково-практична конференція

На кафедрі романо-германської філології 4 квітня пройшла науково-практична конференція, приурочена до Днів науки.

Студенти першого, третього, четвертого курсів та магістратури представили результати своїх наукових досліджень з англійської, німецької та французької мов.

Декан факультету іноземних мов І. М. Карпенко і завідувач кафедри романо-германської філології С. О. Шехавцовапривітали студентів із початком їх наукової діяльності, побажали натхнення та зацікавленості у цій важливій, серйозній справі.

Викладачі кафедри романо-германської філології Д. Ю. Груненко та М. В. Вєрємєєва провели майстер клас на тему «Роль мотивації студентів у сучасній віщій школі», спираючись на знання, отримані на Зимовій школі проекту «Англійська мова для університетів» від Британської Ради в Україні. Викладачі розповіли про роль мотивації та самомотивації у навчанні та вивченні іноземних мов, надали корисні поради для підвищення рівня мотивації студентів.

Цього року на конференції кафедри романо-германської філології були представлені дві секції: з філології «Лінгвістичні дослідження: напрямки, перспективи розвитку» (керівники секції к. філ. н, доцент Н. Г. Гуменюк так.п.н., доцент Л. В. Шаповалова)  та новітні тенденції у викладанні іноземних мов (керівники секції к.п.н., доцент С. О. Шехавцова так.п.н., ст . викладач О. М. Биндас).

Варто відзначити доповідь Ірини Склярової, яка презентувала своє дослідження з теми «Лінгвістичні особливості німецьких фразеологізмів на тему людських відносин», наук. керівник – д. пед. н., професор О. І. Кобзарь; Михаїла Лимаря та РегіниКривотуловлої «Особливості французького менталітету», наук. керівник –к.п.н., доцент Л. В. Шаповалова;Олени Зіньковської«Формування навичок роботи учнів старших класів з англомовними лексикографічними джерелами», наук. керівник – к.п.н., доцент Т. А. Кокнова. У ході обговорення були запропоновані шляхи покращення та удосконалення деяких досліджень.

Після плідної роботи секцій студенти були нагороджені сертифікатами, які підтверджують їх участь у конференції. Важливим фактом є те, що у науковій конференції приймали участь не лише студенти старших курсів та магістратури, а і перших курсів. Це говорить про те, що молоде покоління кафедри цікавиться дослідженням лінгвістичної науки та методики її викладання.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019