Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ФПН виповнилось 94 роки

В останні дні березня факультет природничих наук традиційно святкує День народження. У цьому році йому виповнилось 94 роки.

Наш факультет один з найстаріших навчальних підрозділів університету. Його історія розпочалася у 1923 році із започаткування хімічного та природничого кабінетів при факультеті соціального виховання Донецького інституту народної освіти. З 1927 року факультет соціального виховання перетворено на факультет професійної освіти на якому відкрито два відділення природничого напрямку. У 1932 році факультет професійної освіти перетворено в учительський інститут в якому з 1933 року засновано географічний факультет, у 1934 році агробіологічне відділення перетворено у хімічний факультет, а в 1936 році у факультет природознавства і хімії.  З 1951 року ці два факультети об’єднано у природничо-географічний факультет, який проіснував до 2009 року, коли був перетворений у факультет природничих наук.  Сьогодні у структурі факультету працює п’ять кафедр, які готують фахівців з 10 спеціальностей. 

До свята було проведено флешмоб «Я люблю ФПН!» у якому прийняли участь студенти та викладачі факультету. На завершення, учасники флешмобу випустили в небо символічні повітряні кульки «бажання» зелено-жовтого кольору.

Також було випущено святковий примірник факультетської газети «Природничий вісник» в якій розміщено фотокартки з життя факультету у 2016-2017 н. р., історія факультету та найкращі побажання від студентів та деканату.

«Сьогодні на нашому любому факультеті свято – День народження! Вітаю з 94 річницею! Бажаю Нам процвітання, найвищих результатів у навчанні та праці, досягнення нових висот у всіх спеціалізаціях нашого факультету! Геніальних ідей, легкої реалізації, а найголовніше – гордості за наш прекрасний факультет! Зі святом!»

Студдекан Шпота Валентина, 3 курс
спеціальності лабораторна діагностика

«Любі наші викладачі та студенти факультету природничих наук! Вітаємо Вас з Днем народження нашого факультету. Студентські роки на ФПН – це найяскравіші моменти у нашому житті, тому що у нас є дуже багато цікавих спеціальностей у які ми вкладаємо свою душу, розум та вміння за для того, щоб стати професіоналами своєї справи. Ми можемо та хочемо створити найяскравіші моменти у житті нашого факультету і дуже вдячні за підтримку нашій другій родині.

Бажаємо факультету природничих наук успіхів, процвітання, злагоди, а також виховати ще більше висококваліфікованих фахівців.»

Студенти 1 курсу спеціальності «Біологія»

За інформацією
факультету природничих наук

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019