Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Декада професії

У Регіональному центрі професійної освіти ЛНУ пройшла декада професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

У Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» пройшла декада професії «Слюсар з ремонту автомобілів» з предметами природничого циклу – «Фізика», «Хімія», «Біологія» і «Географія».

Декаду відкрили інформаційною виставкою, де були представлені тематичні стіннівки та фото з попередніх декад професій. В рамках декади пройшли різноманітні заходи: відкриті уроки теоретичного та виробничого навчання, позакласні тематичні заходи.

Організація та проведення декад професій  з предметами загальноосвітньої підготовки сприяє виявленню творчого, нестандартного підходу викладача та майстра до інтегрованого навчання й виховання учнів, удосконалення професійної майстерності педагогів та збагаченню педагогічного досвіду.

Майстром виробничого навчання В.О. Попілнухою  з метою  ознайомлення з місцевим підприємством Філією ПАТ «Луганськ –Авто», його виробничим процесом, організацією та структурою виробництва, а також зі змістом праці слюсаря з ремонту автомобілів, проведено  екскурсію на підприємство («СТО») з учнями І курсу.

Розвивати критичне мислення, увагу, пам’ять, формувати екологічне мислення, виховувати дбайливе ставлення до оточуючого середовища та свого здоров’я і здоров’я інших, формувати активну життєву позицію – такі завдання реалізовували викладачі Л.Є. Сіренко й О.В. Федосюк під час проведення відкритого інтегрованого уроку (географія, фізика, біологія, хімія)  на тему: «Вплив діяльності людини на стан біосфери. Екологічна криза сучасності» та відкритого позакласного заходу «Засади здорового способу життя» з метою пропаганди здорового і активного способу життя серед учнів.

Під час перегляду документального фільму «Дім» (режисер – Люк Бессон) учні ознайомились з впливом людства на планету Земля.

За інформацією методичної служби
Старобільського відділення
ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019