Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Лекція з прав людини

Студенти Коледжу ЛНУ зустрілися з регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.І. Архіповим.

У сучасних реаліях військових подій на Сході України поряд з надзвичайним національним піднесенням водночас постають безпрецедентні випробування для прав людини і основоположних свобод. Саме тому проведення інформаційно-роз’яснювальних зустрічей є необхідною умовою розвитку демократичного суспільства.

Під час зустрічі зі студентами В.І. Архіпов розповів про історію  утвердження прав і свобод людини, що стало передумовою становлення демократичного суспільства. Регіональний координатор проінформував студентів про діяльність судів в Україні та порядок звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Студенти переглянули фотоматеріали, на яких відображено умови утримання неповнолітніх у приймальнику-розподільнику неповнолітніх УМВС України в Луганській області та Перевальській виховній колонії.

Особливо цікавим для студентів став перегляд інформаційних мультфільмів, що демонструють життєві приклади правозахисної діяльності. Хлопчик Василь, який є головним героєм мультиплікаційної стрічки, разом із глядачами дізнається про основні принципи захисту прав людини.

Наприкінці зустрічі регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.І. Архіпов подарував студентам інформаційні збірники, в яких містяться корисні поради щодо взаємодії з поліцією.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019