Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч із військовослужбовцями

Представники групи цивільно-військового співробітництва зустрілися зі студентами ННІІМВСПН.

Група цивільно-військового співробітництва вже не вперше проводить подібні зустрічі зі студентами в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Це дозволяє проінформувати молодь про особливості роботи військових та правила поводження зі зброєю. 

Під час зустрічі зі студентами та викладачами, офіцери групи цивільно-військового співробітництва розповіли присутнім про сучасний стан політичного й суспільного життя в Україні, про основні функції Збройних Сил України, які реалізують підрозділи цивільно-військового співробітництва.

Небайдужа до гострих проблем сьогодення у східноукраїнському регіоні, студентська молодь задавала актуальні питання про діяльність військових та найбільш болючі моменти їхньої роботи. Під час практичного заняття з військово-патріотичного виховання, представники військово-цивільного співробітництва розповіли про основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами та застережні заходи мінної безпеки.

Кожен присутній за допомогою офіцерів групи цивільно-військового співробітництва мав можливість практично закріпити навички поводження зі зброєю та оцінити переваги захисного обладнання військових. Студенти подякували військовослужбовцям та виразили надію на подальшу співпрацю.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019