Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Гідний фінал

В університеті відбулися змагання з футзалу.

Після дещо затяжної перерви відновлено проведення спортивних змагань в залі університету. Вісім чоловічих команд розіграли весняну першість з футзалу. Команди за жеребом буди розподілені на дві групи, в яких після ігор за коловою схемою визначилися дві сильніші команди. І потім кращі чотири команди зігравши між собою і визначили переможця весняної першості. Фаворитами змагань вважалися дві команди: Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та збірна команда ІФВС, ІПП. Останню команду суттєво своєю грою підсилив Дмитро Зінченко (ІПП). Гравці команд-фаворитів протягом зими грали в одній команді – збірній університету на зимовій першості Старобільська з футзалу. Тому їх підготовка на рівні інших команду учасниць першості була на «голову» вищою.

І як показали ігри в групах ці команди без зусиль, впевнено переграли своїх суперників і посіли перші місця в групах. Інші команди демонстрували непогану гру, але через недостатність часу для тренувань в залі команди не показали ту гру, якою володіли на осінній першості. Приємно на груповому турнірі своєю грою здивувала друга команда коледжу ЛНУ підсилена Кирилом Сисоєнко з ФПН та збірна команда ІФВС, КЛНУ та ІІМВСПН, основу команди складали студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту: Карпенко, Подибайло, Кава, Брюховецький. Ці команди також посівши другі місця в групах пройшли до фінальної четвірки.

Усі з нетерпінням чекали ігор фінальної четвірки і головної інтриги першості – хто саме стане переможцем – молодь з КЛНУ, чи досвідчені футзалісти з ІФВС та ІПП. Перші два матчі фаворити знову провели впевнено – «коледжани» переграли свою другу команду з рахунком 5:3 та забили чотири сухих м’яча у ворота збірної ІФВС, КЛНУ, ІІМВСПН. Їх основний суперник переміг ці команди відповідно з рахунком 5:1 як одну, так і другу. В заключному турі розігрувалися місця в призовій трійці. Дебют матчу був за «коледжанами» Єгор Корнієнко та Максим Горький уже на початку гри двічі вразили ворота суперників, які захищав Ігор Соловарь та втримати перевагу в рахунку не змогли. Ще в першому таймі Дмитро Карпенко двічі та Костянтин Кузнецов примушують Артема Гуртового діставати м’яч з власної сітки. На перерву збірна команда ІФВС, КЛНУ, ІІМВСПН пішла лідером.

У другому таймі збірна за п’ять хвилин до закінчення гри зусиллями Олександра Брюховецького забиває ще один гол, рахунок стає 4:2 і це вагома надія на перемогу. Та іншої думки був суперник, який намагався за такого рахунку змінити ситуацію на свою користь. І це молоді вдалося зусиллями Єгора Корнієнка та Федора Репнікова, які за три хвилини до закінчення матчу забивають кожен по голу і рахунок 4:4, а нічия в матчі вигідна збірній команді коледжу, ФПН, у неї краща різниця забитих та пропущених м’ячів. Та апогеєм матчу стала остання хвилина, коли в ворота коледжу, ФПН був призначений пенальті. Пробивати його вийшов Костянтин Кузнецов і схибив, влучив в штангу. Фінальний свисток фіксує нічию 4:4 і цей результат виводить коледж ЛНУ, ФПН на третє місце.

Матч фаворитів КЛНУ проти збірної ІФВС та ІПП з нетерпінням чекали як гравці так і вболівальники. Головні дійові особи з КЛНУ, в воротах Максим Попов, польові гравці: Владислав Барабаш, Іван Наливайко, Олексій Кобець та Євген Корочанський, проти студентів навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту: в воротах Сергій Хурда, польові – Артем Скачков, Максим Решетняк, Михайло Носаль і «психолог» Дмитро Зінченко. Гра останнього добре вплинула на позитивний результат для команди.

Цей матч був окрасою першості – швидкі атаки, добре володіння м’ячем і до останньої хвилини стояло питання переможця. На 2 хвилині відзначився Олексій Кобець, в кінці першого тайму протягом двох хвилин двічі відзначився Дмитро Зінченко. Останній гол в грі на останній хвилині забив Іван Наливайко, зрівнявши рахунок 2:2. І знову переможець визначався за кращої різниці м’ячів, а вона була кращою в збірної ІФВС та ІПП. Вони і стали володарями кубку ректорату.

Кращим бомбардиром став Владислав Барабаш – 14 голів, а кращим гравцем визнано Дмитра Зінченка.

Голова спортивного клубу
Петро Ярошенко 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019