Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Ліга аматорів – 2017»

Представники навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у змаганнях за кубок Луганської області з силового екстриму.

У м. Старобільськ, у спортивному клубі «7Я» пройшли обласні змагання з силового екстріму, в яких взяли участь спортсмени з 9 міст та районних центрів (Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Новоайдар, Новопсков, Сватове, Щастя, атлет родом з Тернополя, проходив службу в місті Старобільськ, і, звичайно ж, команда господарів турніру).

Організатори заходу — Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ГО “Федерація силових видів спорту Луганської області”, ФСК ЛО “СПАРТАК”, навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка, а також представники спортивного клубу “7Я” – Олександр та Дмитро Лук’яненки, які намагалися зробити все можливе, щоб відбулося свято сили.

Змагання урочисто відкрили гості і друзі федерації з управління молоді та спорту Луганської ОДА – Віталій Бутов та Олексій Бльосткін, голова районної ФСК ЛО “СПАРТАК” Олексій Полулященко, а також Член правління обласного осередку Національної спілки краєзнавців України – Дмитро Лук’яненко.

До складу суддівської бригади увійшли: майстер спорту України міжнародного класу, неодноразовий призер і чемпіон світу, Європи, України, володар понад 40 рекордів України, член національної збірної з пауерліфтингу, тренер Рубіжанської ДЮСШ – Микола Баранник, тренер з міста Сєвєродонецьк, майстер спорту України – Дмитро Лобак, а також діючий спортсмен, тренер Старобільської ДЮСШ з пауерліфтингу – Володимир Дубовий.

На турнірі у наших хлопців була сильна підтримка та мотивація, атмосфера в залі була, буквально, заряджена адреналіном, відчувалася сильна допомогу вболівальників та гостей турніру.

Все пройшло добре і гідно, у турнірі брали участь аматори, а це представники різних видів спорту: пауерліфтинг, гирьовий спорт, армрестлінг, важка атлетика. Дуже важливим для розвитку спорту у регіоні є проведення подібних турнірів. Величезна подяка всім учасникам заходу, а згідно з календарним планом ФСВС дуже скоро пройде другий етап “Ліги аматорів 2017”.

В результаті змагань місця розподілилися наступним чином:

Кубок з силового екстриму “Ліга аматорів 2017”:

Категорія до 90 кг

 • 1 місце – Максим Рябухін (м. Сєвєродонецьк, тренер – Дмитро Лобак)
 • 2 місце – Євген Ріпа (м. Сватове, тренується самостійно)
 • 3 місце – Олександр Наметів (м. Рубіжне, тренер – Віктор Урбан)

Категорія до 105 кг

 • 1 місце – Сергій Малюк (с. Варварівка, тренер – Віктор Урбан)

Категорія понад 105 кг

 • 1 місце – Олександр Дубовий (м. Кремінна, викладач навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту)
 • 2 місце – Геннадій Сердюк ( смт Новоайдар)
 • 3 місце – Сергій Макуха ( м. Старобільськ)

В рамках змагань також проходили змагання атлетів на силу хвату “Залізний хват” – Армліфтинг

Дівчата, абсолютна вагова категорія

 • 1 місце – Діана Перебийніс (м. Старобільськ)
 • 2 місце – Дар’я Сипакова (м. Сєвєродонецьк)
 • 3 місце – Вікторія Горошко (м. Старобільськ)

Чоловіки, категорія до 90 кг

 • 1 місце – Євген Ріпа (м. Сватове)
 • 2 місце – Олександр Басков (смт. Новопсков)
 • 3 місце – Дмитро Лук’яненко (м. Старобільськ)

Категорія понад 90 кг

 • 1 місце – Андрій Грибів (смт Новоайдар)
 • 2 місце – Геннадій Сердюк (смт Новоайдар)
 • 3 місце – Сергій Лебідь (м. Старобільськ)

Також пам’ятною грамотою було відзначено наймолодшого учасника турніру (11 років) – Олександра Горошка ( результат 25 кг).

Атлети були нагороджені пам’ятними медалями Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ексклюзивними грамотами від ФСВС і спортивним харчуванням від компанії POWER PRO.

В рамках турніру відбувся президіум Федерації і її партнерів на якому були обговорені проведення наступних етапів Кубка з силового екстриму “Ліга аматорів 2017”.

Підводячи підсумок змагання, учасники зауважили наступне: «Не помиляється той, хто нічого не робить», спортсмени показали високий рівень і гідні результати.

Всі учасники отримали календарі і буклети навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Незабаром, етапи “Ліги аматорів” пройдуть в містах і районних центрах нашої області.

Навчально-науковий інститут
фізичного виховання та спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019