Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Екологічна акція

За ініціативою факультету природничих наук 27 березня було організовано та проведено екологічну акцію спільно із ДП «Старобільське лісомисливське господарство».

У рамках акції студенти факультету природничих наук та інституту фізичного виховання і спорту провели висадку сосни звичайної на території Старобільського лісомисливського господарства.

 «Саджаючи ліс, ми можемо зробити вклад в охорону природи нашого краю. Це хороша і  потрібна робота. Водночас ми отримали практичні навички нашої майбутньої професії», – говорить студент 1 курсу спеціальності «Садово-паркове господарство» Сисоєнко Кирил.

На сьогоднішній день ще одна земельна ділянка Старобільщини поповнилася молодими насадженнями майбутнього лісу, і через десятки років старобільчани матимуть змогу милуватися могутніми, крислатими соснами. А все починалося із маленького саджанця…

Таким чином, студенти під час екологічної акції перейняли досвід від лісівників, як створювати власноруч лісові посадки й отримали безпосередню насолоду від спілкування з природою. На майбутнє вони виявили бажання проводити якомога частіше такі цікаві та корисні акції.

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019