Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгу

Викладач Луганського національного університету взяла участь у тренінгу для громадських активістів з моніторингу дотримання прав дітей, які постраждали внаслідок АТО.

Захід пройшов 23-25 березня у м. Святогірськ. Участь у тренінгу взяла доцент кафедри соціальної педагогіки Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Ярослава Юрків.

Метою тренінгу, який проводив Харківський інститут соціальних досліджень за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та у співпраці з Уповноваженим ВР України з прав людини, стало надання спеціальних знань з особливостей аналізу ситуації з дотриманням прав дитини в надзвичайних ситуаціях.

Під час тренінгу учасниками були отримані знання та практичні навички за різними темами, а саме: форми влаштування дітей, дії Уповноваженого ВР України з прав людини щодо захисту прав дітей, особливості захисту прав дітей з числа ВПО, позаінституційні соціальні послуги для дітей, напрямки та особливості моніторингу прав дітей, результати моніторингу, особливості інтерв’ювання дітей під час моніторингу тощо. Теорія була підкріплена практикою, і на третій день тренінгу учасники вже застосовували знання в ході навчального візиту до Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» (м. Святогірськ).

Після навчання учасники тренінгу будуть залучені до відвідування дитячих закладів для здійснення моніторингу прав дітей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

За інформацією ННІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019