Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

У луганському ВНЗ змінився навчальний процес

У ректораті вишу повідомили, що у ЛНУ змінився навчальний процес.

«Наш університет протягом останнього півріччя працює у форматі суміснецтва дистанційного і аудиторного навчання. Викладацький склад постійно працює над удосконаленням навчальних курсів. З метою підвищення якості підготовки, з другого семестру ми внесли деякі зміни в організацію дистанційного навчання. А саме, навчальний процес переходить на щотижневе планування », – розповів проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ Дмитро Ужченко.

Подібні нововведення дозволять постійно задіяти студентів у навчальному процесі. Кожен місяць в Старобільську будуть проходити, так звані, установочні сесії, під час яких викладачі проведуть консультації та аудиторні заняття. Решту часу займе робота на дистанційній платформі. Щотижня лекції, семінари, практичні заняття будуть оновлюватися, відзначили в ЛНУ.

Такі зміни полегшать життя і студентам, і викладачам. Тепер вже не вийде «відкласти на завтра те, що можна зробити сьогодні». На сайті дистанційного навчання в календарі буде виставлятися дата здачі певного завдання і пізніше цього часу виконати роботу стане неможливо. Таким чином, іспити і заліки виставлятимуть поступово, а не всі в один тиждень. Тобто тепер навчальний процес наближений до того, який був до евакуації вузу і забезпечить якісну підготовку, підкреслили в ЛНУ.

Прес-центр ЛНУ (м Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019