Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інтерв’ю з головою студентського самоврядування

Голова студентського самоврядування Ярослав Чепель розповів про плани роботи студентства.

22 березня в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулися вибори голови студентського самоврядування. За результатами таємного голосування головою було обрано студента навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Ярослава Чепеля. Юнак розповів про особливості своєї підготовки до виборів та плани на майбутнє.

 Ярославе, за результатами студентського голосування Ви здобули перемогу. Які враження від виборів, чи вдалося виконати поставлені завдання під час підготовки до виборів?

У першу чергу мене вразила підтримка студентів. Під час мого виступу студентська молодь задавала питання, які її цікавлять, а отже, на мою думку, налагоджено взаємодію між студентами та членами самоврядування. Я задоволений своїм виступом та визначився з напрямами подальшої роботи.

Як відбувалася ваша підготовка до виборів?

Підготовка була доволі складною, але допомогло спілкування зі студентами. Кожен, з ким я спілкувався, говорив, що його хвилює, надавав пропозиції щодо вирішення актуальних проблем. Важливе місце у підготовці до виборів посіли пояснення від адміністрації університету про діяльність самоврядування та шляхи її вдосконалення.

Які головні завдання постають перед студентським самоврядуванням?

Необхідно розробити чітку структуру діяльності самоврядування, домогтися присутності на засіданнях самоврядування не тільки усіх його членів, але й ініціативних та активних студентів.

Які головні зміни очікує студентське самоврядування і яким чином це вплине на розвиток університету?

Серед пріоритетних завдань є зацікавлення та залучення студентів до проведення різноманітних заходів. Необхідно вирішувати актуальні проблеми, які постали перед студентством, підтримувати взаємозв’язок з установами та підприємствами з метою залучення досвідчених фахівців, які допоможуть у реалізації наших ідей.

Що порадите студентам, які бажають у майбутньому очолити самоврядування?

В першу чергу, терпіння. Очолювати студентське самоврядування – справа відповідальна, тому необхідно усвідомлювати власну відповідальність та боротися до кінця.

Формула успіху від нового голови студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Спілкування з оточуючими людьми та робота над власними помилками.

Велику роль у перемозі Ярослава Чепеля на виборах студентського самоврядування відіграв директорат навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Про підготовку студента до відповідального етапу у його житті розповіла заступник директора з соціально-гуманітарної роботи навчально-наукового інституту економіки та бізнесу С.С. Харківська.

Світлана Семенівна, наскільки очікуваною є для Вас перемога Ярослава і яким чином директорат допомагав студенту?

Ми постійно підтримували нашого студента та, звичайно, вболівали за Ярослава під час засідання та виборів. І весь директорат був упевнений, що наш студент стане переможцем.

Що, на Вашу думку, допомогло Ярославу здобути перемогу?

В першу чергу такі важливі риси, як цілеспрямованість,  подолання труднощів, активна взаємодія та врахування думки студентів та викладачів.

Як Ярослав зарекомендував себе у навчанні та громадському житті університету?

Після вступу до нашого університету Ярослав одразу проявив себе як активна та комунікабельна особистість.  Він займається спортивною діяльністю, започаткував секцію гирьового спорту і планує за підтримки адміністрації університету організувати тренажерний зал, який зможуть відвідувати студенти та викладачі. Ми будемо й надалі підтримувати Ярослава та допомагати йому у роботі в студентському самоврядуванні.

Перед студентським самоврядування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка постають важливі завдання, серед яких продовження багаторічних традицій, активізація колективу студентів та об’єднання молоді задля досягнення спільної мети – розвиток нашої рідної Альма-матер. Новообраний голова студентського самоврядування сповнений рішучості змінювати життя університету на краще.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019