Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з музикантом

Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнесу й факультету природничих наук зустрілися з бардом О.І. Поповим.

Зустріч, яка відбулася у стінах Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, об’єднала студентську молодь у прагненні до пізнання мистецтва. О.І. Попов є автором та виконавцем музичних композицій, тематика яких вражає розмаїттям. У доробку митця є пісні, присвячені коханню, любові до Батьківщини, а також трагічним подіям на Сході України та подвигу героїв-захисників.

За словами Олександра Івановича, писати музику він почав близько 30 років тому, а натхненням для автора стали вірші відомого поета Бориса Пастернака.  З того часу, митець розпочав творчу діяльність, не втрачає оптимізму та радо демонструє свій талант молоді.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка прослухали авторські музичні композиції, а також відомі хіти у виконанні О.І. Попова та насолодилися неймовірною творчою атмосферою. Пісні викликали справжнє захоплення, змусили замислитись над проблемами, які турбують кожного українця.

Особливе місце в творчості музиканта займають пісні, присвячені рідному краю та подіям на Сході України. Митець підтримує учасників АТО, виступає для героїв біля лінії зіткнення. Також виконавець неодноразово демонструє власний талант під час святкових заходів на Старобільщині.

Зустріч з бардом надала можливість студентам насолодитись музичними композиціями, поспілкуватися у невимушеній атмосфері та відчути красу та мелодійність справжнього мистецтва.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019