Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вибори самоврядування

У ЛНУ відбулася конференція студентського самоврядування та вибори голови студентського самоврядування.

Ініціативний студентський колектив є рушійною силою розвитку суспільства, здатною здійснювати позитивні зміни в освітньому середовищі. З метою         демократизації студентського життя та виховання у молоді соціальної активності в ЛНУ імені Тараса Шевченка створено потужну систему самоврядування, до складу якої увійшли студентські лідери структурних підрозділів.

З вересня 2016 року тимчасово очолює студентську молодь Альона Пономарьова. За цей час відбулася велика кількість різноманітних заходів, а представники самоврядування нашого університету відвідали Всеукраїнські конференції та обмінялися досвідом з молоддю з інших ВНЗ. За словами Альони, найголовніше досягнення за цей час діяльності самоврядування, це активізація та об’єднання студентів навколо спільної мети.

Під час конференції студентського самоврядування присутні ознайомилися зі звітом про виконану діяльність т.в.о. голови студентського самоврядування А. Пономарьової, а також виступили кандидати з обґрунтуванням власної програми.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ імені Тараса Шевченка О.І. Бабічев, голова первинної профспілкової організації університету В.П. Мороз та заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового інституту педагогіки і психології О.М. Цалапова. До присутніх з вітальним словом звернувся проректор з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічев, який розповів про історію становлення студентського самоврядування в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка та наголосив на важливій ролі ініціатив студентської молоді у діяльності ВНЗ.

Під час конференції відбулися вибори голови студентського самоврядування. Ця подія набуває особливого значення, є символом демократичності та  розвитку нашого навчального закладу. Студентами було розроблено відповідне положення, за підтримки викладачів організовано рейтингове голосування в структурних підрозділах, переможці яких взяли участь у другому турі виборів на пост голови студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка. Від кожного підрозділу було обрано 10 делегатів, які брали участь у голосуванні.

Напередодні виборів, під час засідання студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидати розповіли про свою програму та алгоритм щодо вирішення проблемних питань.

За результатами таємного голосування головою студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка було обрано студента навчально-наукового інституту економіки і бізнесу Ярослава Чепеля. Його передвиборча програма передбачає розвиток студентських ініціатив та заохочення студентів до участі у культурних програмах і спортивних змаганнях. За словами Ярослава, головні завдання, які необхідно вирішити – це удосконалення роботи студентського самоврядування, захист прав студентів та взаємодія зі студентською молоддю з інших ВНЗ України.

За словами голови первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка В.П. Мороза, головна мета діяльності голови студентського самоврядування – бути ефективним лідером колективу студентів, продовжувати успішну діяльність та розвивати ініціативність молоді.

Викладачі, співробітники і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка вітають новообраного голову студентського самоврядування Ярослава Чепеля й бажають плідної праці, творчого натхнення, розвитку та самовдосконалення.

 

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019