Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Майстер-клас

Викладач та студенти Брянківського коледжу на виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» провели майстер-клас на тему «Створення фантазійного образу з використанням постижу і елементів боді-арту».

Під час міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» викладач Брянківського коледжу Ольга Володимирівна Віщенко і студенти спеціальності Дизайн (спеціалізації «Перукарське мистецтво та декоративна косметика») в рамках проекту «Інноваційні підходи в навчальних закладах в процес формування особистості і виховання громадянина-патріота» успішно провели майстер-клас на тему «Створення фантазійного образу з використанням постижу і елементів боді-арту».

Майстер-клас є однією з ефективних форм розповсюдження власного педагогічного досвіду. Тому сучасні роботи художнього образу, створені представниками Брянківського коледжу, викликали інтерес у багатьох відвідувачів виставки.

На майстер-класі було презентовано авторську технологію виготовлення пастижерних виробів  методом сучасного вузлового плетіння та моделювання фантазійної зачіски з використанням елементів постижа. Постижерні вироби широко використовуються у вечірніх, конкурсних, весільних та фантазійних зачісках. З волосся можна зробити різноманітні квіточки, листочки, грона винограду, навіть створити цілу композицію. Зачіска – це цілий технологічний процес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір – художній малюнок. Щоб створити повний гармонійний образ для органічного виду фантазійної зачіски, макіяжу використовуються різного роду аксесуари та костюм. А використання елементів фейс-арту, передбачає нанесення декоративної косметики, аксесуарів і макіяжу на обличчя.

Проведення майстер-класу на виставці, як форми презентації досвіду,  було обрано викладачем Брянківського коледжу невипадково. Це особлива форма передачі знань і умінь, обміну досвідом навчання і виховання, центральною ланкою якої є демонстрація оригінальних методів освоєння певного змісту за активної ролі всіх учасників заняття. Ефективність майстер-класу по створенню фантазійного образу була обумовлена такими факторами, як: презентативність, ексклюзивність, оптимальність, технологічність та артистичність. Це дозволило забезпечити популярність майстер-класу на виставці «Сучасні заклади освіти – 2017».

За словами директора коледжу М.С. Сапіжака, викладачі напружено працюють та планують надалі проводити подібні майстер-класи, розвиваючи рідний коледж та університет.

За інформацією Брянківського коледжу

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019