Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Друга аудиторна сесія в ІПП

В ІПП успішно пройшла друга аудиторна сесія, на яку приїхали студенти, щоб поспілкуватись із викладачами, однокурсниками та вчасно закрити сесію.

Інститут педагогіки і психології запросив на сесію студентів денної та заочної форми навчання спеціальностей: «Дошкільна освіта», «Практична психологія», «Корекційна освіта», «Соціальні педагоги» та ін.

Протягом тижня студенти слухали лекції, відвідували практичні заняття, консультувались із керівниками курсових робіт та магістерських робіт.

Крім того, директорат Інститут організував для студентів культурну-масову програму. У першу чергу вирішили питання щодо безкоштовного поселення студентів в гуртожиток. Провели зустріч з тьюторами дистанційного навчання (“Хто такий тьютер і які обов’язки він виконує?”), ознайомили студентів з історією Старобільщини, організували екскурсію до Старобільського Свято-Скорботного жіночого монастиря, відвідали  музей  учительської справи, розміщеного  в бібліотеці  Старобільського факультету, унікальний етнографічний музей під відкритим небом тощо.

У вільний час студенти І-ІV курсів брали участь в урочистостях,  присвячених  річниці звільнення м. Старобільська від німецько-фашистських загарбників.

news_feb05_15_10_2

Також стали традиційними зустрічі викладачів зі студентами та колективний перегляд фільму про життя студентів та викладачів до АТО.
Студенти ІІІ курсу спеціальності «Психологія» поділилися своїми спогадами про академічне, культурне, особисте життя.

Ми вдячні  усім студентам за те, що у надзвичайно складний час для України, навчального закладу, Ви залишились з нами. Ми впевнені, що здобуття педагогічної освіти – це перший крок до омріяної професії. Не зважаючи на ситуацію, в якій ми опинилися, наш Інститут педагогіки і психології продовжує працювати, розвиватись та готувати спеціалістів, яких цінують у всьому світі.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019