Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

В університеті пройшли творчі конкурси

За ініціативою Студентської соціальної служби ЛНУ в університеті пройшли творчі конкурси «Дякую тобі!» та «Моя Країна – моя любов».

Участь у конкурсах взяли студенти, викладачі та співробітники вишу. Конкурси проходили із 20 по 30 січня у три етапи. Так, учасники конкурсу «Дякую тобі!» (положення) представляли один відео сюжет, а конкурсу «Моя Країна – моя любов» (положення) – фотознімок одного з місць України. У роботах відображені міста нашої країни – їх історичні, природні пам’ятки, архітектурні споруди та комплекси, що є улюбленим місцем для автора роботи.

Обидва конкурси проведені Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка за підтримки громадських організацій «Сватівський регіональний центр «Рідна земля», Українське козацтво «Полк «Сватове-Січ»», «Старобільська громадська організація «Воля», за сприянням газети «ТелеГазета».

Ці конкурси організовані з метою укріплення почуття єдності країни; виховання у студентів патріотичних почуттів, громадянської самосвідомості; формування пізнавальних, дослідницьких і творчих потреб молоді; реалізації творчих здібностей; виховання духовно багатої особистості; залучення молоді до роботи по створенню позитивних брендів збройних сил.

Наразі працює компетентне журі, до складу якого увійшли представник громадських організацій, навчального закладу та учасники відкритого Інтернет-голосування.

Переможці будуть нагородженні 10 лютого грамотами та отримають цінні подарунки від спонсорів. Кращі матеріали будуть розміщені на сайті, у ЗМІ, зокрема, на телебаченні.

news_feb03_15_3

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019