Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Призові місця

Студенти Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту посіли призові місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Фізичне виховання та спорт».

22-23 лютого в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Фізичне виховання та спорт».

Студенти Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка прийняли активну участь. Так, студентка 5 курсу (спеціальність «Фізична культура і спорт. Спорт») Порохня Сніжана посіла 3 місце за темою наукового дослідження «Особливості відбору та розвитку швидкісних здібностей юних спринтерів» (науковий керівник – доцент Отравенко О.В.), а студент 2 курсу (зі скороченим терміном навчання, термін навчання – 2 роки, спеціальність «Фізичне виховання») Пелипась Дмитро виборов грамоту у номінації «Актуальність наукового дослідження» за темою «Формування патріотизму старших підлітків у процесі позакласної роботи з фізичного виховання» (науковий керівник – доцент Отравенко О.В).

Професорсько-викладацький колектив Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту вітає своїх студентів із перемогою та бажає нових успіхів у науці!

За інформацією ННІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019